558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde sedm:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Polanka - 4 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
  Zuzana - 2 km
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Bav se a poznávej!

Dovolte, abychom Vám oznámili, že vyšel nový turistický informátor „Bav se a poznávej!"

Přináší kompletní informace o česko-polsko-slovenském trojmezí a vyšel díky spolupráci Gorolského turistického informačního centra v Mostech u Jablunkova (ČR) a polského partnera, kterým je Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej, v rámci projektu „Poznávej region trojmezí 2 - Poznajcie Region Trojstyku 2" financovaného z prostředků Fondu mikroprojektu euroregionu Těšinské Slezsko - Śląsk Cieszyński, Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR - PL 2007 - 2013.

Pojďte s námi poznávat region trojmezí. Procestujte ho skrz na skrz pěšky, na kole či autem a zažijte spoustu nezapomenutelných chvílí. V informátoru, který vyšel v českém a polském jazyce můžete najít užitečné informace ohledně akcí, které se uskutěční od června do října, přehled kulturních, sportovních zařízení a atraktivit blízkého okolí. Také zde najdete turistickou mapu trojmezí a křížovku na procvičení mozkových závitů a vědomostí o zdejším regoionu.

Časopis si můžete vyzvednout v informačních centerech v regionu, na hotelích a dalších zařízeních cestovního ruchu zdarma.

adresa: Mosty u Jablunkova 381
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: 558 341 586

EU loga m

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií