558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Září - Červen
So, svátky8:30 - 12:30Září - Červen
Po-Pá8:00 - 16:00Červenec - Srpen
So8:30 - 14:30Červenec - Srpen
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červenec - Srpen
So, Ne, SvátkyZAVŘENOProsinec - Leden
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Bistro na rohu

Nově zrekonstruováno bistro nabízí osvěžení v podobě alko i nealko nápojů, včetně čepovaného piva. Pochutnat si zde můžete například na výborných zákuscích, hamburgerech nebo místní specialitě "bramborových plackách", v letních měsících nechybí také zmrzlina.

Hostinec U Jakuba

Najdete ho u hlavní cesty, když pojedete z Mostů k hraničnímu přechodu se Slovenskem. Nabízí sál pro společenské akce o kapacitě 50 míst s reprodukovanou hudbou a tanečním parketem, teplou i studenou kuchyní. Hostinec pořádá tradiční akce pro veřejnost jako je např. stavění Májky, letní grilování, sousedský ples apod.

Kavárna Mosty u Jablunkova

Kavárna nabízí příjemné posezení u dobré kávy, dezertu či chlebíčku.

Hospůdka Na kolejích

Při svém čekání na vlak v Mostech u Jablunkova si můžete zkrátit chvilku a příjemně se občerstvit v Nádražním bistru přímo na vlakovém nádraží. V nabídce je kromě alko i nealko nápojů i něco k snědku - utopenec, nakládaný hermelín, bagety, syrové korbáčíky, dopékané pizzy, nově i zákusky apod.

Penzion U Ski areálu

Penzion "U Ski Areálu" nabízí vedle ubytovacích i stravovací služby. Přízemí penzionu je zcela bezbariérové.

Hotel Grůň

Hotel Grůň se nachází na úpatí vrchu Grůň ve výšce 550 m n. m.. Hotel je dostupný nejen automobilem (k dispozici jsou 2 parkoviště o kapacitě 170 aut), ale i vlakem nebo autobusem (od zastávek 500 m).

Chata Skalka

Skalka (931 m) je nejvýchodnější vrchol Moravskoslezských Beskyd. Na vrcholu je turistická chata KČT a západně nedaleko je lyžařský areál Severka - Velký Polom.

Chata Studeničné

Při výstupu z obce Mosty u Jablunkova na Gírovou ( 839 m.n.m.) budeme procházet kolem vrcholku Studeničný ( 717 m.n.m.).

Motorest U Taufrů

Motorest sousedící s budovou hasičské zbrojnice nabízí v útulném prostředí českou i mezinárodní kuchyni. V letních měsících využijte posezení na zahrádce a v chladnějším období motorest nabízí posezení v zimní zahradě.

Restaurace Centrum

Restaurace se nachází naproti hasičské zbrojnice. V přízemí budovy je restaurace se stravováním (letní zahrádka) a v patře můžete využít bar s tanečním parketem, který je v provozu o víkendech.

Restaurace Na Šancích

Nabízí nově zrekonstruovaný sál. Služeb restaurace můžete využít k občerstvení  (alko, nealko, pochutiny) po či během sportovního výkonu na novém sportovním hřišti, které se nachází v těsné blízkosti. Restaurace však již nenabízí občerstvení formou teplého a otevírací doba není stálá, doporučujeme předem zavolat.

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií