558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
So, Ne, SvátkyZAVŘENOProsinec - Leden
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Hotel Grůň

Hotel Grůň se nachází na úpatí vrchu Grůň ve výšce 550 m n. m.. Hotel je dostupný nejen automobilem (k dispozici jsou 2 parkoviště o kapacitě 170 aut), ale i vlakem nebo autobusem (od zastávek 500 m).

V těsné blízkosti se nachází SKI areál Mosty, který nabízí bohaté celoroční rekreační vyžití. Ve stylovém prostředí interiéru, jemuž dodává na útulnosti masivní dřevěná, srubová konstrukce a kouzlo plápolajícího ohně robustního krbu se určitě budete cítit příjemně a uvolněně. O vaši pohodu se budou starat kuchaři, kteří pro vás celoročně připravují místní speciality – bramborové placky, halušky, ale minutková jídla zahraniční i domácí kuchyně (steaky, tatarák). Na čepu je Budvar 10º, 12º, tmavý ležák a specialita: 12º kvasnicový ležák, točená kofola a další bohatý sortiment alko i nealko nápojů. V restauraci je k dispozici dětský koutek. Součásti hotelu je terasa s venkovním barem, která funguje celoročně. Na terase je příjemné posezení s výhledem na okolní krajinu. Hotel je držitelem certifikátu "BEZ BARIER".

adresa: Mosty u Jablunkova 1112
telefon: +420 558 339 447; +420 558 367 448
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
otvírací doba: Po - Ne: 10:00 - 22:00
 
 

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií