558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde sedm:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Polanka - 4 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
  Zuzana - 2 km
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

POZOR: prosíme vyplňte dotazník na zajímavé kurzy pro veřejnost!

Obdivujete práci lidových tvůrců a jejich kouzelná dílka? Chtěli byste si něco z dávných řemesel sami vyzkoušet a vyrobit si svůj výrobek, kterým pak třeba překvapíte své blízké? Máte teď jedinečnou příležitost! Na letošní podzim a příští jaro připravujeme celkem 8 jednodenních kurzů.

Jelikož je zajímavých aktivit víc než dost a my bychom pro vás rádi vybrali ty nejzajímavější, tak jsme se rozhodli, že se vás milí zájemci nejdříve zeptáme, jakých kurzů byste se chtěli účastnit.

Kurzy budou probíhat v odpoledních hodinách nebo dle domluvy účastníků. Můžou na sebe navazovat nebo si můžete vyzkoušet pokaždé jiné řemeslo. Vše záleží právě jen a jen na vás! Proto vás snažně prosíme, věnujte pár minut tomuto dotazníku vyberte si, jaké aktivity by vás zajímaly, a my je pro vás připravíme. Dotazník je možné vyplňovat do 28.9.2012.

Kurzy se uskuteční v rámci projektu „Poznávejte region trojmezí 2“, financovaného z prostředků Fondu mikroprojektů Euroregionu Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński, Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika - Polsko 2007 – 2013, RČ: CZ.3.22/3.3.05/12.03031.

Dotazník k vyplnění najdete zde: http://login.oursurvey.biz/6061

Ze všech vyplněných dotazníků vylosujeme 10 šťastlivců, kteří se můžou těšit na krásný regionální suvenýr!

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: 558 341 586

EU loga m

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií