558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde sedm:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Polanka - 4 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
  Zuzana - 2 km
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Rozvoj webových stránek a zkvalitnění propagace

GOTIC, příspěvková organizace získala dotaci z prostředků Moravskoslezského kraje, programu „RRC/01/2014 - Podpora turistických informačních center v Moravskoslezském kraji“ na projekt „Rozvoj webových stránek a zkvalitnění propagace".

Aktivity projektu:

1) Aktualizace a modernizace www.gotic.cz. Hlavním zaměřením bude vytvoření interaktivní mapy na webu v české, polské a anglické verzi a lepší propagace atraktivit. Dále bude aktualizován systém a struktura webu, aby odpovídal moderním trendům. Doplnění textů v českém, polském a anglickém jazyce, doplnění el. verze prospektů MSK aj.
2) Aktualizace údajů na www.msregion.cz v sekci Návštěvník (gastronomie a ubytování).
3) Propagace IC a souvisejících aktivit - zhotovení propagačních letáčků propagující aktivity GOTIC v hlavní turistické sezoně (léto 2014) - doplněno QR kódy, GPS apod. Letáčky budou v různých formátech (na vyvěšení a rozdávání) distribuovány na zařízení cestovního ruchu v Mostech a okolí.
4) Spolupráce s Moravskoslezským krajem na propagačních aktivitách - poskytování informací, umístění propagačních materiálů v prostorách IC a jejich bezplatné poskytování návštěvníkům, propagace projektů a akcí MS kraje, účast na veletrzích, jednáních, aktualizace dat aj.

Doba realizace projektu:
duben 2014 – prosinec 2014

Náklady projektu:
celkové náklady 75 000 Kč, z toho dotace 60 000 Kč

3

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií