558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde sedm:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Polanka - 4 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
  Zuzana - 2 km
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

GOTIC, příspěvková organizace Mosty u Jablunkova hledá nové kolegyně/kolegy, kteří by doplnili náš kolektiv. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, dobrou znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem; polština je výhodou. Samozřejmostí je dobrá počítačová gramotnost, dobré komunikační schopnosti (umění jednat s lidmi a návštěvníky), kreativita, spolehlivost a zodpovědnost. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Předpokládaný nástup je začátek května 2020.

V květnu budeme otevírat naši novou pobočku: Návštěvnické centrum opevnění Šance. U této příležitosti hledáme nového člena/členku našeho týmu na pozici Průvodce v Návštěvnickém centru opevnění Šance se zájmem a dobrými znalostmi o historii opevnění Šance a Mostů u Jablunkova, o náš region a cestovní ruch. Jedná se o práci na poloviční úvazek (4 hodiny denně) s předpokladem práce i o víkendech (nepravidelně) a během pořádaných akcí.
Zároveň hledáme pracovnici/pracovníka na pozici Kulturní a propagační pracovník se zájmem o kulturu, dobrými znalostmi a pozitivním vztahem k lidové tvorbě, řemeslům a tradicím, a také se zájmem o náš region a cestovní ruch. Jedná se o práci na poloviční úvazek (4 hodiny denně) s předpokladem práce i o víkendech (nepravidelně) a během pořádaných akcí.

V případě vhodné kandidátky / kandidáta lze nabízená pracovní místa sloučit do jednoho pracovního úvazku.

Písemné přihlášky a životopisy zasílejte do 15.4.2020. Podrobnosti najdete v přiložených souborech.

Vyberove rizeni Pruvodce Sance

Vyberove rizeni Kultura

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií