558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
So, Ne, SvátkyZAVŘENOProsinec - Leden
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Honza Vančura & PLAVCI

Legendární a všemi známé skladby jako Promovaní inženýři, Pole s bavlnou nebo Colorado zazní v podání kapely Honza Vančura & Plavci v neděli 10. prosince od 16.30 hod. v kulturním domě PZKO " Kasowy". Přijďte a nechte se v předvánočním shonu příjemně unášet na vlnách coutry a folku ve společnosti této oblíbené skupiny.

 Tato kapela je na hudební scéně od roku 1965. V současné době se kapela Plavci skládá ze tří muzikantů, kteří společně tvoří originální hudební trio navazující na odkaz, bohatý repertoár a tradici propracovaných vokálních aranží, ke kterým se fanoušci Plavců znovu a znovu rádi vrací.

Jan VANČURA - s kytarou (i bez ní) oslňuje diváky a posluchače svým rozpoznatelným, výjimečným hlasem.
Tomáš JEDLIČKA - excelentní kytarista a zpěvák, který ztělesňuje spojení kytarového hudebního cítění s klasickou a folkovou hudbou. Jeho sólové vystoupení je pokaždé trochu jiné, vždy však strhující.
David FIEDLER - zpěvák a virtuózní hráč na kytary.

Kapela Honza Vančura a Plavci je česko-slovenská hudební stálice, která brázdí obě republiky křížem krážem a přináší radost svými téměř zlidovělými písničkami již skoro šedesát let. Jak Honza Vančura s oblibou říká: „Na některých členech je to taky vidět!“ :-)

Předprodejová cena vstupenek je 190,-/ dospělý, děti do 15 let mají vstup zdarma (nutno pro děti vyzvednout bezplatný lístek). Lístky bude možno zakoupit také přímo v PZKO v den koncertu za 240,-.
Předprodej vstupenek je již zahájen, zakoupit si je můžete v Informačním centru v Mostech u Jablunkova (Dřevěnka na Fojtství).

Aktuální otevírací doba Informačního centra v Mostech u Jablunkova:

PO - PÁ 8:00 - 16:00
SO + svátky  8:30 - 12:30 
NE - zavřeno

Místo konání: Kulturní dům PZKO " Kasowy"
GPS souřadnice: 49.5263678N, 18.7539183E
Kontakt: +420 558 341 586, 603 825 226
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií