V páteční podvečer 3. července od 18:00 hodin zažijete v opevnění Velká šance něco, co jste zde ještě nezažili. Poprvé se tady bude konat divadlo pod širým nebem. V podání souboru Divadlo Bez Střechy se můžete těšit na komedii „Zbojník všech zbojníků“.
Lístky zakoupíte v předprodeji v Gorolském a turistickém informačním centru, Místní knihovně nebo v Návštěvnickém centru opevnění šance za 80 Kč, na místě pak budou k dostání za 100 Kč. Děti a mládež do 15 let mají vstup zdarma.
Pro více informací o představení klikněte zde.






