558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
So, Ne, SvátkyZAVŘENOProsinec - Leden
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Cestujte po Těšínském Slezsku s Těšínské Slezsko Region Card a získejte výhody! Výše slev dosahuje i 100 %.

Slevová karta Těšínské Slezsko Region Card poskytuje návštěvníkům slevy na ubytování ve vybraných hotelech a penzionech, dále na wellness procedury, skipasy, na vstupy do bazénů, do muzeí, na rozhledny a na další turistické atrakce. Kartu lze získat v síti informačních center od Mostů u Jablunkova po Bohumín nebo u smluvních partnerů. Karta je k dispozici v papírové i elektronické podobě v mobilu. Těšínské Slezsko Region Card platí 12 měsíců od data vystavení. Kartu tak můžete použít v zimě i v létě!

Také v našem Gorolském turistickém informačním centru v Mostech u Jablunkova můžete kartu zakoupit. Pro dospělého je za 85,- Kč pro dítě za 70,- Kč.

A u nás taky můžete kartu rovnou využít:

 • v Gorolském turistickéminformačním centru lze uplatnit slevu 20 % buď na nákup jedné lahve regionální medoviny nebo na jeden kus mapy Beskyd.
 • v Návštěvnickém centru opevnění šance získáte účast na komentované prohlídce Opevnění šance s průvodcem zdarma nebo 20 % slevu na speciální regionální pivo. Držitel Těšínské Slezsko Region Card také obdrží při návštěvě Návštěvnického centra výroční samolepku „Velká šance Mosty u Jablunkova 400 let 1621 – 2021.“

 

Více informací zájemci najdou na webu www.tscard.cz nebo www.tesinskeslezsko.cz.

 

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií