558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
So, Ne, SvátkyZAVŘENOProsinec - Leden
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Upozorňujeme všechny turisty a návštěvníky, že do částí lesů v Mostech u Jablunkova se vstup dočasně vylučuje! Opatření, které vydal Městský úřad v Jablunkově (obor životního prostředí a zemědělství) na podnět zprávy Lesů české republiky je zavedeno z důvodu nebezpečí pádu stromů, které nejsou po větrné kalamitě stabilní.

Komu nevyhovuje listování mosteckým zpravodajem v papírové podobě, má možnost přečíst si pohodlně jeho elektronickou verzi. Zde umísťujeme jednotlivá čísla.

DDM Jablunkov nabízí velmi zajimavý kroužek intuitivního malování pro děti a zvlášť i pro dospělé, který se bude konat pravidelně každé úterý v Komunitním centru v Mostech u Jablunkova.

Během pouti sv. Hedviky, která se v Mostech u Jablunkova bude konat ve dnech 14.-15.10.2023 je naše informační centrum (Dřevěnka na Fojtství) otevřeno takto:

Sobota 15.10.2023: 14:00 - 18:00 (v dopoledních hodinách zavřeno)
Neděle 16.10.2023: 9:00 - 15:00

Srdečně zveme k návštěvě!

Pouť sv. Hedviky

Pouť se v letošním roce bude konat o víkendu 14.-15.10.2023. 
Pro informace o možnostech prodeje na pouti, koukněte na web obce Mosty u Jablunkova, najdete tam podrobné podmínky. Naše informační centrum neorganizuje stánkový prodej! Informace k rezervaci prodejních míst na pouti sv. Hedviky obdržíte pouze na čísle +420 608 909 838.

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií