558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
So, Ne, SvátkyZAVŘENOProsinec - Leden
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Bobovka, lanová dráha, trampolíny a další zábavné atrakce ve Skiareálu Mosty u Jablunkova jsou v provozu každý víkend, vždy v čase od 9:00 do 18:00. Aktuální informace o provozu můžete sledovat také na stránkách www.skimosty.cz nebo na FB stránce.

Hurá, letos se bude s Déčkem zase soutěžit! Vyskočte z gaučů, vemte za ruku děti (nebo rodiče) a vyrazte s batůžkem na zádech zachránit Déčko. Naše instituce je jedním z několika stovek míst po celém Česku, kde si můžete v létě nejen užít výlet za kulturou, ale taky si hrát.

Pokud jste přesvědčení, že právě Vámi uvařený kotlíkový guláš je ten bezkonkurenčně nejchutnější a nejlepší, neváhejte a přihlaste se již nyní do dalšího ročníku oblíbené souteže"O nejlepší guláš šancmajstra", která se uskuteční 17. srpna jako již tradičně v rámci jedinečného kulturně historického festivalu Šancefest 2024. Přijměte tak zároveň výzvu, porovnat své kuchařské dovednosti s dalšími soupeři.

Dovolujeme si Vás pozvat 9. června do domu PZKO "Kasowy" na velmi originální a zábavné divadelní představení Divadelního souboru Staškovan a Spolku rodáků Jozefa Kronera s příznačným názvem ... A FURT SA PIJE. Představení začne v 18. hodin a tématem bude, jak již samotný název naznačuje, problematika alkoholismu na malé vesnici, to vše samozřejmě vtipně a s nadsázkou.

Všechny fotbalové fanoušky srdečně zveme na další fotbalová utkání okresního přeboru v jarní sezóně 2024. V sobotu 1. června od 17. hodin naši fotbalisté poměří své síly s mužstvem z Hukvald.
Přijďte zafandit a podpořit mostecké fotbalisty.

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií