558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde sedm:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Polanka - 4 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
  Zuzana - 2 km
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Poptávka na prospekt pro děti

Gorolské turistické informační centrum bude vydávat ve spolupráci s polským partnerem (Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej) prospekt zaměřený na rodiny s dětmi.

Obracíme se na Vás s poptávkou na přípravu grafiky, kresbu, sazbu a tisk propagačního materiálu zaměřeného na rodiny s dětmi v rámci projektu „Poznávejte region trojmezí 2“, reg. číslo: CZ.3.22/3.3.05/12.03031, který je spolufinancován z prostředků Fondu mikroprojektů Euroregionu Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński, Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika - Polsko 2007 – 2013.

Propagační materiál – průvodce zaměřený na rodiny s dětmi by měl zábavnou formou představit atrakce z Mostů u Jablunkova a Istebne. Za tímto účelem bude tvořen kreslenými obrázky, různými kreslenými hrami a úkoly (typu: kvíz, doplňovačka, dokreslovačka, bludiště, najdi 5 rozdílů, atd.).
Celým prospektem bude provádět „průvodce“ - kreslená ovečka. Prospekt dále bude obsahovat deskovou hru typu „cesta“, kreslenou situační mapku se zaznačenými atrakcemi, kreslené postavičky k vystřihnutí pro hru typu „cesta“ a na zadní straně obálky bude odtržitelná pohlednice.
Podrobnosti najdete v přiloženém souboru.

Upozornění!
Dne 15.2.2013 byla upravena poptávka - viz přiložený dopis v přílohách.

adresa: Mosty u Jablunkova 381
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: 558 341 586

EU loga m

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií