558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Září - Červen
So, svátky8:30 - 12:30Září - Červen
Po-Pá8:00 - 16:00Červenec - Srpen
So8:30 - 14:30Červenec - Srpen
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červenec - Srpen
So, Ne, SvátkyZAVŘENOProsinec - Leden
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Letní kina v režii mládeže z MostyGenZ

I v letošním roce se můžete těšit na promítání pod širým nebem v rámci letních kin, celkem na Vás čekají čtyři promítácí večery, z toho půjde dvakrát o živý přenos bojových zápasů, jednou o nový díl známé animované pohádky a na závěr akční sci-fi komedie. Každý si vybre podle svého gusta. Všechna letní kina pro letošní rok zajišťuje mládežnická organizace MostyGenZ.

Červnová kina

V sobotu 8. června se utkají od 18. hodin MMA zápasníci Vémola vs. Vegh, legenda proti legendě a hrdinové svých národů v Odvetě století o titul polotěžké váhy, která otřese celým Českem a Slovenskem. Kdo z nich zpečetí svůj nesmrtelný odkaz a odejde jako šampion?
Epický turnaj největších hvězd OKTAGONu se poprvé v historii odehraje pod otevřeným nebem na fotbalovém stadionu a vy můžete být díky živému přenosu u toho.

Dalším živým přenosem budou 22. června zápasy Clash of the stars 8, zápasy influencerů.
V hlavním zápase se můžete těšit na CLASH dvou šampiónů! Svůj titul ve střední váze bude obhajovat známý slovenský youtuber Tomáš Križan. Tomu se pokusí jeho pás odebrat a stát se tak šampiónem dvou váhových kategorií Filip Grznár! V hlavním předzápase se utkají influencerka Hanka Gelnarová a držitelka černého pásu v BJJ Michaela Dostálová. Čeká Vás celkem 14 nabitých soubojů osobností, které Vás určitě dostanou do varu! Promítání začne od 17. hodin.

Promítání obou živých přenosů se uskuteční na fotbalovém hřišti TJ Sokol v Mostech u Jablunkova, cena vstupného je 99,- Kč, k zakoupení bude také občerstvení.
Jménem MostyGenZ srdečně zveme.

Místo konání: Mosty u Jablunkova - fotbalové hřiště TJ Sokol
GPS souřadnice: 49°31'26.844"N, 18°45'13.058"E
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Webová stránka: https://www.mostygenz.cz/ 
FB stránka

 

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií