558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Slevová karta „Těšínské Slezsko Region Card“

Doporučujeme vám úplnou novinku, kterou vytvořil Destinační management Těšínského Slezska. Stejně jako na dovolené v Tatrách nebo v Rakousku, může si i v našem domácím regionu pořídit regionální slevovou kartu. S ní pak můžete poznávat domácí region, využívat výhodných slev a prožít více zážitků za méně peněz!

Co je to slevová karta „Těšínské Slezsko Region Card“?

Karta umožňuje u více než 50 poskytovatelů čerpat až 50% slevy na cca 125 atrakcí a produktů z oblasti letních i zimních sportovních aktivit, kultury, vojenské historie, adrenalinových sportů, animačních programů pro děti, kosmetických, wellness a lázeňských služeb.

Proč si pořídit Těšínské Slezsko Region Card?

 • čerpat rozličné služby napříč turistickou oblastí Těšínské Slezsko se slevou.
 • Získání slevy na takové atraktivity jako jsou: pravěký Dinopark, aquapark Bohumín, různé wellness služby, bobová dráha v Mostech u Jablunkova, Vitality Slezsko, adrenalinový paragliding na Javorovém aj.
 • Nakupovat skipasy se slevou: speciální nabídka v areálech: Mosty u Jablunkova, Kempaland Bukovec, Řeka, Javorový vrch, Severka, Polanka. Za týdenní lyžovačku tak ušetříte více než 400 korun.
 • Milovníci historie při návštěvě muzeí v Těšínském Slezsku (je jich celkem 12) ušetří na vstupném více než 270 korun.
 • Pro milovníky kultury jsou připraveny speciální zlevněné vstupy na představení Těšínského divadla a akce v kulturních domech TRISIA Třinec či v Karviné.
 • Investovaných 85 Kč za kartu se vám vrátí hned zpátky!

 

Jak je do systému zapojen GOTIC?

Naše informační centrum se zapojilo do tohoto systému spolupráce v cestovním ruchu v Těšínském Slezsku a ve dvou rolích. Za prvé jsme distributorem karet - každý si může kartu u nás koupit, vystavíme ji na počkání! A za druhé nabízíme držitelům karty 20% slevu při nákupu regionální medoviny nebo turistické mapy.
Kompletní a aktuální přehled služeb a atrakcí zapojených do Těšínské Slezsko Region Card, stejně jako prodejní místa naleznete na www.tesinskeslezsko.cz

„Těšínské Slezsko Region Card“ zakoupíte i v našem informačním centru!

Vše o kartě klienta se dovíte zde!

 tesinske slezsko CARD 85x54 9

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií