558 341 586
603 825 226
ic@gotic.cz


Provozní doba IC:
Po-Pá8:00 - 16:00Říjen - Květen
So, svátky8:30 - 12:30Říjen - Květen
Po-Pá8:00 - 16:00Červen - Září
So8:30 - 14:30Červen - Září
Ne, Svátky8:30 - 12:30Červen - Září
 • Gorolské turistické informační centrum
  Gorolské turistické informační centrum

  Srdečně zveme na tzv. „gorolské dny“, během kterých si můžete vyzkoušet některé z původních řemesel, dovědět se zajímavosti o výrobě regionálních produktů a seznámit se s gorolskými zvyky.

 • Mosty u Jablunkova
  Mosty u Jablunkova

  Mosty u Jablunkova najdete lehce – leží v nejvýchodnější části České republiky, v Moravskoslezském kraji, na trojmezí tří států – Česka, Polska a Slovenska. Jejich rozloha, kde žije přibližně 4.000 obyvatel, dosahuje 34 km2, celková délka obce je 8 km.

 • Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”
  Turistický výšlap aneb „Z chaty na chatu”

  Blízké okolí Mostů u Jablunkova vyniká velkou koncentrací turistických chat. Najdete jich zde pět:

  Gírová - 4 km
  Kamenná chata - 6 km
  Severka - 5 km
  Skalka - 4 km
  Studeničný - 5 km
   
 • Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky
  Výlet za historií a světovou raritou: Šance a Megoňky

  Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

 • Gorolszusem nad Mosty
  Gorolszusem nad Mosty

  Krásná příroda, kulinářské speciality místní kuchyně a aktivní odpočinek s celou rodinou. Sen nebo skutečnost? Navštivte Ski areál Mosty s celoročním provozem a najdete zde náročné atrakce s pořádnou dávkou adrenalinu i příjemnou zábavu.

 • Dovolená na kole
  Dovolená na kole

  Hornaté okolí Mostů u Jablunkova nabízí ideální podmínky pro výlety na trekingových a především na horských kolech. Nachází se zde síť značených cyklotras vedoucích až na vrcholky hor s chatami s dobrým občerstvením.

Skvělá zpráva! GOTICu se podařilo úspěšně obhájit certifikaci! Obnovený certifikát I. stupně Českého systému kvality služeb pro naší organizaci GOTIC, příspěvková organizace je platný do 15. 10. 2021.

Číslo certifikátu je CSKSI 180063

„Vizí TIC GOTIC je být spolehlivým pomocníkem a odborným rádcem při poskytování nejen turistických informací pro návštěvníky a turisty obce i celého regionu Těšínského Slezska. Ke klientům být vždy zdvořilý, usměvavý a vstřícný při dodržování zásady poskytování služeb i nad rámec základních povinností. Tímto se zavazujeme dodržovat standardy ČSKS.“

Gorolské turistické informační centrum je velmi často místem prvního kontaktu návštěvníka a turisty s regionem. Vyvineme proto všechny síly, aby návštěvník od nás odcházel s dobrým pocitem, s úsměvem na rtech a vytvořil si příjemný první dojem z regionu Těšínského Slezska. V příjemném prostředí Dřevěnky Na Fojtství budeme návštěvníkům a turistům poskytovat spolehlivé informace a kvalitní služby a kromě toho přidáme vždy i něco navíc!

Zavazujeme se tímto k plnění standardu Českého systému kvality služeb.

Fotogalerie

Neznáme se? Poznejme se!
Dny s řemeslem v dřevěnce
Prázdninové čtvrtky v dřevěnce
home photo other en
Více fotografií